Hakkımızda

Metal At Ltd

Metal At Ticaret, satışa odaklanmak yerine tam bir hizmet işletmesi olarak kendini konumlandırmıştır. Firmalarla işbirliği yaparak çözüm ortağı olmayı benimseyen şirketimiz, müşterilerine zamandan tasarruf etmelerini, maliyetleri azaltmalarını, verimliliklerini artırmalarını ve gereksiz yatırımlardan kaçınmalarını sağlayan çözümler sunmaktadır.

Kurumsal değerlerimiz, etik anlayışımız, iyi yönetim felsefemiz ve iş ahlakı ilkelerimiz, sorumluluklarımızı yerine getirirken bize rehberlik etmektedir. Uluslararası iş standartlarına uygun olarak, hesap verebilirlik, sorumluluk, açıklık ve şeffaflık, adil davranış gibi kurumsal yönetim ilkelerini faaliyetlerimize taşımak, şirketimizin uzun vadeli verimliliği ve başarısı için kaçınılmazdır.

MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin stratejik ortağı olarak; müşteri hizmetlerinin tüm kanallarını, ürün ve hizmet tedarikinden satış sonrası hizmetine varana kadar müşteri ilişkilerimizde beklentileri doğru yöneterek, en yüksek düzeyde servis, en uygun fiyatla en kaliteli ürün ve hizmet tedariki ve en kısa sürede teminini gerçekleştirerek her türlü kaynağı etkili ve verimli kullanarak; müşteri memnuniyeti, bağlılığı ve değeri yaratmak, bu kanallarla yapılan satış odaklı projelerle müşterilerimize yeni imkânlar sağlamaktır.

Sektörümüzde müşterilerimizin öncelikli ihtiyaçlarını karşılayan geniş kapsamlı , kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, uluslararası standartlarda, teknolojik anlamda kendini sürekli yenileyen lider bir kuruluş olmak.

Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Müşteri memnuniyeti, şirketimizin önceliğidir. Müşterilerimize değer yaratmak ve beklentilerine kaliteli ve istikrarlı hizmet sunmak için çaba gösteririz. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak, bizim için bir görevdir.

Bizimle İletişime Geçin

Çekinmeyin, bize kendinizden bahsedin, biz de sizin ve projeniz için en iyi seçeneği bulalım.